Wiosna nad jeziorem

Zapraszamy Państwa do malowniczej krainy polskich jezior, położonej pośród pól, łąk i lasów. Nieskażone cywilizacją środowisko naturalne jest prawdziwą perłą przyrody. Lasy nadal pełne są zwierzyny, jagód, jeżyn i grzybów.

Jezioro Mazurskie to wymarzone miejsce dla pływaków, żeglarzy, nurków i wędkarzy. Długa, urozmaicona linia brzegowa, z cichymi zatokami i licznymi wyspami, czyni żeglowanie i kajakowanie odkrywczą przygodą, a obcowanie sam na sam  z przyrodą ma swój niepowtarzalny urok. 
Patrząc z łodzi lub pomostu w taflę jeziora możemy obserwować jego podwodne życie na głębokości do 5 m. To ewenement nie tylko w skali Mazur, ale Europy. Istny raj dla amatorów nurkowania i wędkarzy. Tym ostatnim nie zabraknie płoci, leszczy, szczupaków, okoni, linów, uklei, wzdręg, węgorzy oraz sielawy i siei.  Drapieżniki najczęściej występują w pobliżu wysp i górek podwodnych w centralnym basenie oraz w najgłębszej części jeziora. Ryby spokojnego żeru przebywają głównie w rejonie podwodnych wypłyceń, blatów, progów i wzdłuż pasa trzcin. 
Mazury wille dysponują pokojami z balkonem. Każdy pokój ma własny węzeł sanitarny. Z pokoju może korzystać czteroosobowa rodzina przy zachowaniu wysokiego standardu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.