Polska – znajdź swoją historię

ciche

murzasichle

wisla

szczyrk

zywiec

Są takie poetyckie miejsca, w których ożywają bohaterowie najbarwniejszych baśni, niezapomnianych, zapadających w serce opowieści. Podróżnemu wystarczy łut szczęścia, szczypta fantazji, a sam stanie się ich bohaterem. Nie do wiary? A jednak. Poznaliśmy wielu z nich. Uchwyceni zostali w kadrze obiektywu, w sytuacjach nie budzących wątpliwości, w szczęśliwej chwili. Czemu nie mielibyście poczuć się równie bajecznie jak oni. Przyjmijcie zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej – Come and find your story.

Kampania o tytule Polska – Come and find your story, zaczerpnęła swój szczególny nastrój, pobudzający wyobraźnię koloryt, liryczny klimat ze świata baśni zrodzonych w wyobraźni mistrzów pióra, wspartej talentem artystów ilustratorów – Czerwonego Kapturka, Małej Syrenki, Alicji w Krainie Czarów czy romantycznej włoskiej opowieści o Romeo i Julii.

Outdorowe plakaty i ich mniejsze odpowiedniki przedstawiają sceny z opowieści o podróży do Polski kreślonej w manierze typowej dla europejskiej kultury tego gatunku twórczości. Artystyczna kompozycja ujęć fotografa, chwilami romantyczna, tęskna i marzycielska, innym razem ekspresyjna, pełna pogody ducha, być może nieco przerysowana i zanadto sielska, ale bez trudu trafiająca do wyobraźni. Tkwi w tym przekazie odwiecznie prowokująca tęsknota do poznania tego rejonu dziecięcych wyobrażeń, które towarzyszą większości ludzi przez całe życie, pomimo upływu lat i zbieranych doświadczeń. Przesłanie jest jasne – te historie wciąż się dzieją, przeżyjcie je w Polsce.

Noclegi, Tanie noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.