Neverland w Dworcu Tatrzańskim

We czwartek 2 października o godz. 20 zapraszamy do Dworca Tatrzańskiego w Zakopanem na „Neverland”. Szczawnica noclegi zaprasza.
02.10.14, godzina: 20:00 – Dworzec Tatrzański
Bilety do nabycia w kasach Dworca Tatrzańskiego
Przedsprzedaż: 30 zł, w dniu spektaklu 35 zł
Show nosi tytuł „Neverland” i jest historią życia bohaterki o imieniu Becky (Pati Sokół), córki Witolda Gombrowicza i Sylvii Plath. Becky balansuje na granicy odmiennych nastrojów i  emocji: od stanu depresyjnego po odczucie spełnienia. Bohaterka zabiera widzów we wzruszającą podróż po rożnych etapach jej życia. To mutimedialna opowieść o dojrzewaniu, dorosłości i miejscu jakim jest Nibylandia.
Scenariusz oparty na fragmentach dzieł Witolda Gombrowicza, Sylvii Plath i James’a Barriego przeplatany jest piosenkami Pati Sokół.
Tutaj zamieszczony jest TRAILER spektaklu:
http://www.youtube.com/watch?v=b4U005No1rw
 Oto co sama Pati mówi o Neverland:
„Nibylandia to moje miejsce. Miejsce, w którym wszystko jest możliwe i gdzie na wszystko jest zgoda. Nie tylko na radość i euforię. Ale także na depresję i zapaści emocjonalne. To bezpieczne miejsce, do którego wszystkich serdecznie zapraszam. Po pierwszym pokazie okazało się, że ludzie z widowni wyszli odmienieni. I o to chodziło :)”
Na scenie zobaczymy Pati Sokół, a w multimedialnych częściach będziemy mogli podziwiać między innymi Magdalenę Różczkę, Łukasza Nowickiego. A także Macieja Stuhra, Weronikę Rosati oraz Tomasza Kota, którzy wystąpili gościnnie w videoklipach Pati Sokół.

Możliwość komentowania jest wyłączona.