Festyn Szkolny „Bądźmy razem”

22 czerwca 2014 r. odbył się Festyn Szkolny „Bądźmy razem” zorganizowany przez Zespół Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych. Było to wspólne dzieło rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Sromowce Niżne noclegi zapraszają

Pogoda sprzyjała wyjściu z domu, toteż impreza zgromadziła dużą ilość osób. Piękny, zielony amfiteatr w Sromowcach Niżnych, gdzie miał miejsce festyn, wypełniony był po brzegi. Dopisali rodzice, uczniowie, mieszkańcy a także turyści i sympatycy szkoły. Obecni byli przedstawiciele władz lokalnych na czele z Wójtem Gminy Czorsztyn, p. Tadeuszem Wachem i sołtysem Sromowiec Niżnych, p. Adamem Grywalskim. Nie zabrakło też radnych gminy Czorsztyn, prezesa i komendanta OSP, pań z Koła Gospodyń Wiejskich ze Sromowiec Niżnych oraz fundatorów nagród.

Uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Występy wokalne, muzyczne i taneczne przeplatano scenkami satyrycznymi. Ponadto można było skosztować pysznych domowych ciast, które przygotowały mamy naszych uczniów, a także regionalnej kwaśnicy ugotowanej przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Między oglądającymi krążył miś Pieninek z ogromnym koszykiem wypełnionym słodyczami. Dla publiczności przygotowano różnorodne konkursy i zabawy z nagrodami. Można było wygrać m.in. sprzęt elektroniczny i AGD, akcesoria komputerowe, vouchery na zabiegi SPA i wellnes, kupony na darmową pizzę i słodkie desery, plecaki, książki, zabawki, koszulki, rękodzieło regionalne i wiele innych.


Możliwość komentowania jest wyłączona.