Bieszczadzkie spotkania z fotografią

Bieszczady są jednymi z mniej uczęszczanych pasm górskich w Polsce. Wciąż można tu znaleźć miejsca, które nie zmieniły się od dziesięcioleci i ludzi żyjących o wiele wolniej, na swój bieszczadzki sposób. Podczas pleneru uczestnicy wybiorą się na wschód i zachód słońca, będą fotografować przepiękne jesienne Bieszczady, opuszczone wioski. Spotkają się również z mieszkańcami regionu. Organizatorzy celowo zaplanowali piesze dojścia do większości lokalizacji zajęć – należy być przygotowanym na górską wędrówkę. Zajęcia odbędą się w dwóch 10-osobowych grupach. Solina noclegi zaprasza.

Plener fotografii górskiej poprowadzą trenerzy fotografii z projektu xpozycja.pl:

Maciej Mrozik – z wykształcenia socjolog i fotograf, jest wieloletnim członkiem STF-u. Doświadczony dziennikarz obywatelski przedstawiający rzeczywistość w indywidualny sposób. Realizował projekty fotograficzne w kraju i za granicą. Autor wystaw indywidualnych i zbiorowych, publikuje swoją fotografię w albumach. Posiada przygotowanie pedagogiczne.

Tomasz Seidler – prezes STF-u już drugą kadencję, jest fotografikiem z wieloletnim doświadczeniem, laureatem wielu konkursów fotograficznych, twórcą wystaw autorskich i zbiorowych, współautor albumów fotograficznych. Realizował projekty fotograficzne także poza granicami kraju, w tym związane z edukacją fotograficzną. Posiada przygotowanie pedagogiczne.

Warsztaty fotograficzne „Bieszczadzkie spotkania z fotografią”
Miejsce: Cisna – Bacówka pod Honem (dojazd do Cisnej i powrót we własnym zakresie).
Termin: 9 – 12 października (czwartek–niedziela)
Koszt udziału: 480,00 zł (w cenie: warsztaty fotograficzne, bezpłatne doradztwo i wypożyczenie obiektywów Sigma, noclegi-standard turystyczny, wyżywienie – śniadania i obiadokolacje oraz transport podczas pleneru).


Możliwość komentowania jest wyłączona.